Yıl Sonu Devir ve e-Dönüşüm Paketi_2024

 • Yıl Sonu Devir ve e-Dönüşüm Paketleri uzaktan bağlantı veya ofisinizde hizmet olmak üzere iki şekilde yapılabilmektedir. 

  1) Uzaktan Bağlantı ile Yıl Sonu Devir Paketi:

  İstanbul: 2.250 TL + KDV

  Ankara-İzmir-Bursa-Antalya-Diyarbakır-Konya-Tekirdağ-Kocaeli-Adana-Trabzon: 1.750 TL + KDV

  Diğer İller: 1.250 TL + KDV 

  2) Yerinizde Yıl Sonu Devir Paketi:

  İstanbul: 4.500 TL+KDV

  Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Diyarbakır, Konya, Tekirdağ, Kocaeli, Adana, Trabzon: 3.500 TL+KDV

  Diğer iller: 2.500 TL + KDV

  Hediye edilen toplam 250 adet kontör bir defaya mahsus olup, lisans kayıtlarımızda yer alan vergi numarasına yüklenecektir. Kontörler EDM, DTP, İzibiz veya Süper Entegratör alt yapısı ile kullanılabilecektir. (e-Müstahsil entegrasyonu sadece EDM, DTP ve İzibiz alt yapısı ile sağlanmaktadır).
 • Hediye edilecek 250 adet e-Dönüşüm kontörü, Devir Paketi satın alma tarihi itibariyle en geç 6 ay içerisinde talep edilmelidir. En geç 6 ay içerisinde e-Dönüşüm kontörünün talep edilmemesi durumunda hediye kontör yüklenmeyecektir.
 • Son Kullanıcılarımız Yıl Sonu Devir Paketi alım işlemlerini (musteri.akinsoft.net) müşteri paneli üzerinden giriş yaparak satın alabileceklerdir.
 • Yıl Sonu Devir Paketi kapsamında bulut yedekleme hizmetimizi paket alım tarihi itibariyle 1 yıl (365 gün) kullanabilirsiniz.

  Fiyatlarımız 11 Aralık 2023 -  29 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

  Yıl Sonu Devir ve e-Dönüşüm Paketi: 250 Adet e-Dönüşüm kontörü, 1 Yıllık Bulut Yedekleme Hizmeti, Yeni Yıla Devir İşlemi, Veri Tabanı Bakımı ve Sürüm Güncelleme hizmetlerini kapsamaktadır. (Paket 1 şirket içindir).