Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde 2004 yılında bilişim üzerine açılan firmamız yazılım çözümleri , Bilgisayar donanımları ve network sistemleri üzerine destek vererek faaliyetlerini sürdürmüştür. 2007 yılında Güvenlik Kamerası, Alarm Sistemleri v.s. sekterüne de giren firmamız gücünü kurumsal yönde kullanarak güvenli adım atmayı hedeflemiştir. Değişen günümüz teknolojilerine ayak uydurmak için 2008 yılında Akınsoft bayiiliğini almış ve Akınsoft ürünlerinin satışına başlamıştır. Aktif kadrosuyla İstanbul geneline Akınsoft program çözümleriyle müşterilerine kaliteli ERP yazılımlarını sunmayı hedeflemiş ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Karadeniz Bilişim her gün büyüyen ve uzmanlaşan kadrosuyla sizleri hizmet etmeyi benimsemiştir. Bu alanda da bir çok başarıya imza atmıştır. Şuanda AKINSOFT İSTANBUL BÖLGE BAYİ olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurulduğumuz günden sonra profesyonel iş anlayışımız, genç, dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, inandığımız ilkelerden asla taviz vermeden sizlere hizmet etmektedir.

Başarısını AKINSOFT yazılımları ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Türkiye’nin en geniş program arşivine sahip olan AKINSOFT, ticari ve sektörel programlarıyla yaklaşık 100 sektöre hitap ediyor.

AKINSOFT BÖLGE BAYİ olarak hedefimiz; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere verim, sistem, kazanç ve zamantasarrufu getiren, toplam kalite yönetimine yönelik bir anlayış sağlayan, yönetim kararlarını yönlendiricibilgiler üreten bir mantık çerçevesinde yazılımlar üretip dünyada yazılımın merkezini Konya olarak konumlandırmaktır. Ürün geliştirme, satış, pazarlama, satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerini, planlı biryapı içinde sunarken toplam kalite yönetimi ve mutlak müşteri memnuniyeti felsefesi ile çalışmaktır.

Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz,üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni girişimlerde bulunuyor.

Karadeniz Yazılım
Yönetim Kurulu Başkanı

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize en iyi hizmeti ve desteği sunmak adına, ülkemizde ve tüm dünyada AKINSOFT Çözüm Ortağı Ağı'nı kurmak ve tüm sektörlere yüksek teknoloji ulaştırmaktır.

VİZYONUMUZ

“İnsana ve İnsanlığa Değer Verilmeyen Köşe Kalmasın!” ilkesini prensip edinerek ülkemizde yüksek teknolojinin öncüsü olmak ve dünyaya AKINSOFT olarak ‘biz de varız’ demektir.

+

Proje

+

Mutlu Müşteri

+

Destek Talebi

+

Personel

AKINOİD akinoid.com

Robot yapımında ihtiyacınız olabilecek tüm Robotik, Elektronik ve Mekanik Malzemeleri temin edip; güvenle alışveriş yapabileceğiniz "Türkiye'nin Bilgi Dolu Alışveriş Sitesi".

AKINSOFT akinsoft.com.tr akinsoft.com akinsoft.net webeliza.com.tr

32 ülkede (17.09.2020) 2000'i aşkın Çözüm Ortağı ve 120'yi aşkın program arşivi ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş ülkemizin ileri gelen yazılım firmalarındandır.

AKINSOFT Online akinsoftonline.com

İnternet Hizmetleri Departmanı, ihtiyaçlarınıza uygun tasarımlar geliştirip, güçlü ve sorunsuz alt yapıya sahip serverlarında sitenizi barındırma imkanı tanır. Ayrıca, Domain Name Register işlemleriniz de gerçekleştirilir.

CaddeMeram caddemeram.com

Türkiye'de tek olan bir vizyonla çalışmaya başlayarak AKINSOFT'un Robotik Teknolojiler üzerine yaptığı çalışmaları birebir görme imkanı sağlayan, misafirlerine Robot Garson ADA'ların elinden hizmet alma keyfini sunan Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi 26 Mart 2015 tarihinde AKINSOFT bünyesine katılmıştır.

CafePlus cafeplus.com.tr

İnternet cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme yapan işletmelere ya da kullanıcılara, restaurantlara, bilardo ve playstation salonlarına hitap eden bir AKINSOFT yazılımıdır. cafeplus.com.tr cafeplusfilter.com cafeforumcafe.com ticaretalani.com teknopano.com mavigucuhissedin.com

Daprox daprox.com

AKINSOFT Web tabanlı programların bir arada toplandığı ve son kullanıcının beğenisine sunulduğu yazılım vitrinidir.

DIGI Market digimarketim.com

Firmamız AKINSOFT’un programları yanında her türlü bilişim (donanım, yazılım vs...) ürünlerinin satışının yapıldığı online satış mağazamızdır. digimarketim.com akinsoftstore.com akinsoftstore.net

E-Dönüşüm

Şekil hükümlerinden bağımsız olarak, Vergi Usul Kanunu’na veya Türk Ticaret Kanunu’na göre tutulması zorunlu olan defterlerde yer alması gereken bilgileri kapsayan, (e-Mutabakat, e-Arşiv, e-Fatura, e-Defter) elektronik kayıtlar bütünüdür. e-Dönüşüm e-Fatura e-Arşiv e-İrsaliye e-Defter e-Mutabakat e-Müstahsil

E-Ticaret

İnternet üzerinden online satış yapmayı amaçlayan tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmış bir AKINSOFT yazılımıdır. akinsofteticaret.com akinsofteticaret.net

Free Computer

Donanım (oem parça ve bilgisayar) satışı, sarf malzeme satışı ve teknik destek (bilgisayar kurulumu, arıza tespiti ve onarımı) gibi hizmetleri yürüten AKINSOFT departmanıdır.

INOVAX inovax.net

AKINSOFT Genel Merkez ve Çözüm Ortakları çalışmalarının, AKINSOFT haberlerinin, teknoloji, bilim, sanat ve ekonomi alanında yaşanan gelişmelerin takip edilebileceği AKINSOFT dergisidir. inovax.net akinsoftmedya.com akinsoftgames.com

REZZTA rezzta.com

İnternetten yemek siparişi almanın ve sipariş vermenin en kolay hali. İnternetten yemek siparişi vermek için Rezzta üyesi tüm restoranların birbirinden lezzetli menülerinden hiçbir ekstra ücret vermeden sipariş verebilirsiniz. Restoran işletmecisi olarak Rezzta üyesi olarak restoran servisi ağını genişletebilir, internet üzerinden hemen sipariş alabilirsiniz. Üstelik komisyon ücreti olmadan.

AKINROBOTICS

İnsansı Robotlar; Hizmet sektöründe, Havaalanlarında, otogarlarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, marketlerde, restoran ve kafelerde, fuarlarda, konserlerde, açılış, kutlama gibi organizasyonlarda, eğitim kurumlarında, hastanelerde görevlendirilebilir.

SOFTPA

SOFTPA, AKINSOFT'un Pazarlama Departmanı'dır. AKINSOFT Çözüm Ortakları (Bölge Bayileri, Ana Bayiler, Bayiler, ve Satış Noktaları) bünyesinde oluşturulan satış ekipleri vasıtası ile yurt içinde ve yurt dışında programlama grubu tarafından üretilen programları son kullanıcıya ulaştırırlar.

WOLVOXwolvox.com

AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business, temelde üretim ve finans sistemi ile tam entegre çalışan tümleşik bir ERP (Enterprise Resource Planing – Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımdır. wolvox.com erpzamani.com